Чавунні

Чавунні

Класичний варіант топки. За фізичними характеристиками відрізняється високою міцністю. Камінні топки, які зроблені з сірого чавуну 200-го класу (це важливо!) добре проводять тепло та протягом 2-ох годин після процесу горіння віддають його. Але для професійного обігріву на постійній основі наявність одного чавуну замало.

Потрібно звернути увагу при виборі:

 • Подвійна стінка. Захищає від деформації;
 • Чугун 200-го класу;
 • Наявність керамічного шнура по периметру дверки. Забезпечує герметичність топки;
 • Можливість забору повітря з вулиці;
 • Потужність каміну. Підбирати в еквіваленті 1 кВт на 10 м².

Стальна

Стальна

Сучасний варіант камінних топок. Як правило розробляють такі каміни в сучасних лабораторіях і вони проходять всі етапи тестування. Тому вибираючи таку топку в першу чергу ви вибираєте надійність та якість.

Потрібно звернути увагу при виборі:

 • Топка — оздоблена шамотом. Шамот — теплоакумулюючий матеріал, навіть після згоряння дров, тепло буде триматися ~ 4-5 год.
 • Наявність піролізу (догорання димових газів);
 • Можливість забору повітря з вулиці;
 • Відсутність зольника.
 • Відсутність шиберу.
 • Потужність каміну. Підбирати в еквіваленті 1 кВт на 10 м².

Окремо стоячі печі (Чавунні)

Окремо стоячі печі (Чавунні)

Все більшу популярність набувають печі, які не вимагають складного монтажу.

Чавунна піч максимально швидко нагрівається та довго втримує високу температуру, чудово витримує перепади температур та її легко встановити. До речі, така піч прослужить не тільки вам, а ще й трьом вашим наступним поколінням.

Окремо стоячі печі (Стальні)

Окремо стоячі печі (Стальні)

Якщо ж ви шукаєте більш практичний але екстравагантний за виглядом варіант, рекомендуємо обрати металеву піч. Плюсами її є швидке нагрівання, легкість та мобільність.

Різноманітність моделей металевої печі не може не радувати, адже тут дизайнери справді постарались, і незважаючи на те наскільки вишуканим чи оригінальним є ваш інтер’єр, у нас ви точно знайдете варіант, який буде до вподоби вам та здивує своєю унікальністю ваших гостей.

Дверцята для каміну

Дверцята для каміну

Камінні дверцята чудово підходять хто перестав користуватися відкритим каміном, через проблеми з задимленням або через тривогу про безпечність користування таким каміном.

Каміни з водяним контуром

Каміни з водяним контуром

Піч камін з водяним контуром — нова ступінь в розвитку камінів. На додачу до прекрасного виду живого вогню, вона має вбудовану систему обігріву води, яка багаторазово підвищує коефіцієнт корисної дії камінної топки.

Те тепло, яке раніше випромінювалося стінками і вилітало в димохід, тепер зігріває воду, а вода — один з кращих теплоносіїв і акумуляторів тепла, тому будинок надовго залишається теплим. Залежно від моделі водяної топки, тепло в ній може зберігатися до 10 годин, вже без спалювання деревини.

Французький стиль

Французький стиль

Каміни французького типу, у стилі “Кантрі” – це камін, який відображає багатовікові традиції, а значить, всі елементи дизайну, виконані під старовину.

В залежності від країни, цей стиль поєднує безліч варіацій. Проте, в будь якій країні в цьому стилі використовують дерево та натуральний камінь.

Каміни в цьому стилі виготовляють як з гладкого так і з коленого мармуру. Обов’язковим елементом камінного портала в такому стилі має бути полиця. Вона може бути як дерев’яна так і з мармуру.

Англійський стиль

Англійський стиль

Каміни в англійському стилі на сучасному ринку займають особливу нішу. Їх часто відносять до елітної категорії, оскільки вони виглядають благородно і аристократично.

Інтер’єру будинку в англійському стилі притаманні строгість і витонченість, простота і аристократичність, в ньому ефектно поєднуються лаконічні лінії і вишукані декоративні елементи. У таких будинках часто встановлюють камінні портали в класичному виконанні: вони мають строгі форми і якусь фундаментальність. Тут переважає консервативний тон і натуральні матеріали.

Hi-tec

Hi-tec

Головні ознаки:

 • Використовування простих геометричних фігур при збереженні виразного силуету.
 • Широке використовування скла, пластмас, блискучих поверхонь металу.
 • Використовування сіро-металевих фарб.
 • Децентралізація джерел освітлення.
 • Багато трубчастих конструкцій та сходинки, що винесені назовні.
 • Високий прагматизм в плануванні та використовуванні простору (не завжди).
 • Глобалізація — італієць будує у Франції, а японець в арабській країні (деяке нехтування національних особливостей культури).

Модерн

Модерн

Стилю модерн характерні натуральні, плавні форми, які часто можна зустріти в інтер’єрі і дизайні приміщень. Модерн не сприймає кутів, прямих і чітких форм. Даному стилю характерні вигнуті лінії. Форми найчастіше округлі, опуклі, нерівні і тягучі. Саме тому каміни в стилі модерн відрізняються оригінальністю конструкції, вишуканістю і лаконічністю. Будь-який виріб в даному стилі втілює в собі прагнення до свободи і новизни. Більшість конструкцій виглядають досить яскраво і незвично, все тому що у модерну немає єдино вірної структури або схеми, якій варто слідувати.

Стільниці, підвіконня, сходи

Стільниці, підвіконня, сходи

Сучасні кухні, ванні кімнати та сходи прийнято декорувати натуральними матеріалами. Мармур – найоптимальніший вибір в цьому випадку. Із стільницею з мармуру, ваш будинок стане стильним і красивим, надійним та комфортним.

Кухонні поверхні з натуральних матеріалів мають низку незаперечних переваг, вони:

 • надають інтер’єру презентабельність та індивідуальність (за рахунок унікального природного малюнка, який  ніколи не повторюється);
 • прекрасно поєднуються з деревом, склом і сталлю;
 • володіють високими гігієнічними властивостями і не викликають алергічних реакцій;
 • не нагріваються в спеку;
 • піддаються оновленню шляхом шліфування й полірування.

 

Ціна на стільниці з мармуру, комусь може здатися високою, але вона виправдана унікальними фізичними та естетичними властивостями матеріалу. Та й що таке в наш час вартість? Коли найголовніше — це престиж і зручність, комфорт і безпека, оригінальність і можливість доторкнутися до кам’яної прохолоди природи, настільки несхожою на все те штучне, що нас оточує в сучасному світі.

Оригінальна стільниця з натурального мармуру може використовуватися в різних типах приміщень, але найбільш доцільне її використання в ванній кімнаті.

На кухні, кам’яні поверхні найчастіше функціонують в ролі:

 • класичного і барного столу;
 • робочого місця для приготування їжі;
 • практичного декоративного оздоблення всіх горизонталей приміщення.

Решітки

Решітки

Вигнута окантовка і поперечна виїмка у зовнішній частині роблять решітку елегантним декоративним елементом.

Люфт

Люфт

Простий дизайн решітки робить її елементом, який підійде до інтер’єру любого стилю.

Сталеві труби

Сталеві труби

Димохідна труба призначена для підключення камінних топок до існуючих трубних каналів. Вона відповідає всім європейським стандартам, забезпечує безпеку, максимальну ефективність та комфорт. Виготовлена із листової сталі товщиною 2 мм та покрита термостійкою фарбою чорного кольору. Приєднання труб відбувається через вставляння одного елемента в інший. УВАГА. Жаростійкість: до 1000°C.

Труби з нержавіючої сталі (Утеплені)

Труби з нержавіючої сталі (Утеплені)

Сендвіч-димар з нержавіючої сталі (утеплений) — це найкраще рішення для відводу продуктів згоряння газового, твердопаливного котлів, каміна, лазні, сауни і т.д. Залежно від призначення (типу обладнання), елементи димоходу підбирають по товщині стінки труби.

Двоконтурний елемент — за своєю конструкцією нагадує тришаровий сендвіч. Конструкція складається з двох труб, між якими розміщена термоізоляція. Внутрішній шар виготовлений з нержавіючої сталі. Зовнішній шар (видимий) може бути виготовлений як з нержавіючої сталі так і з оцинкованої. Як термоізоляція використовується утеплювач з базальтової вати.

Труби з нержавіючої сталі (0.6см - 0.8мм)

Труби з нержавіючої сталі (0.6см - 0.8мм)

Одностінний димар з нержавіючої сталі — це найкраще рішення для відводу продуктів згоряння газового , твердопаливного котлів, каміна, лазні, сауни і т.д. Залежно від призначення (типу обладнання), елементи димоходу підбирають по товщині стінки труби. Для внутрішнього димоходу або гільзовки використовують одностінні компоненти.

Одноконтурний елемент — це конструкція без застосування шару термоізоляції. Дані елементи можуть використовуватися в комплекті з двоконтурними елементами (з теплоізоляцією). УВАГА! Установка одностінного димоходу зовні будівлі заборонена!

Автоматика

Автоматика

Автоматика управління каміна з заслінкою стежить за температурою топки призначений для управленіяпроцессом згоряння в домашньому огрівальному каміні. Цей регулятор управляє роботою насоса циркуляції, додаткового насоса (ГВС або підлогового), дроселя і знеструмленим виходом (управління додатковим пристроєм)
Функції контролера:
1) управління роботою ЦО
2) управління роботою додаткових насосів ГВП або підлогового опалення (потрібно обрати відповідний тип насоса);
3) обслуговування заслінки подачі повітря в топку.
4) контактор вимикає або вимикає роботу газової печі в
Залежно від необхідної температури води в циркуляції з урахуванням
гистерезиса
5) програмне забезпечення zPID
6) насос буфера
Устаткування контролера:
1) великий куольоровий cенсорний дисплей
2) датчик температури вихлопних газів
3) датчик температури ГВП
4) датчик температури ЦО
5) заслінка (доссель)
6) верхній датчик буфера
7) нижній датчик буфера

Термостійкі плити

Термостійкі плити

Кремнієво-кальцієві плити SUPER ISOL застосовуються для термоізоляції конструкцій каміна та труб димоходу. Під час нагріву зовнішня сторона каміна залишається безпечною на дотик.

Будучи легкими в обробці, даний матеріал стає все більш популярним для будівництва камінів. Склад продукту дозволяє обробляти його з використанням традиційного столярного обладнання. З’єднання плит можуть виконуватись з використанням клею ISOL GLUE або SILCADUR-HFS та шурупів (монтажні з’єднання, що надають жорсткість) або застосовуючи систему кріплення гіпсокартону.

Термостійкий клей

Термостійкий клей

Термостійкий клей Silcadur-HFS застосовується при монтажі теплоізоляційних плит за опалювальним приладом (камінної вставкою, камінної піччю) і верхньої горизонтальної обробленням, в області високих температур.

Характеристики:

 • екологічний
 • негорючий
 • готовий до застосування, пастоподібний
 • високотемпературний, робоча температура 950 °C.

Використання

Ретельно перемішати перед використанням. Час засихання після відкриття 15 хвилин, тому подбайте щоб уникнути утворення кірки. Використовувати при температурі від 10 до 25 ° C.

Термін придатності в закритій упаковці 12 місяців з дня виготовлення. Зберігати в теплому приміщенні.

Грунтовка

Грунтовка

Грунтовка SILCACON® — це водяниста лугостійка дисперсія на основі акрилату, не містить розчинник. Вона служить для підготовки плит SILCA® 250KM або їх аналогів перед обробкою штукатуркою, клеєм SILCACON®. Грунтовка знижує здатність поглинати вологу плитами з кальцій-силікату, при цьому оброблена поверхня зміцнюється. Завдяки синьому фарбнику, що міститься в складі грунтовки, оброблена поверхня стає примітною.

Застосування. Обробка повехні грунтовкою при температурі вище 5°С.
При роботі з грунтовкою повинні забезпечити достатню вентиляцію.

Грунтовку SILCACON® можна наносити пензлем, валиком або розпилювачем.

Наступні роботи по оздобленню мають бути розпочаті після повного висихання загрунтованої поверхні.

Витрати: 150 мл/1м² поверхні, рекомендується разводити водою 1:1. Розведена грунтовка має бути використана відразу.

Умови зберігання та термін придатності
Термін придатності в закритій тарі становить 12 місяців з дати виготовлення. Зберігати у сухому та захищеному від холоду місці. Відкриту банку щільно закорковувати та використати відразу.

Герметик

Герметик

Герметик чорний силікатний для печі і камінів GROVER F100 — призначений для ущільнення швів і заповнення тріщин в камінах, печах, димоходах і інших конструкціях, що піддаються впливу вогню і високим температурам. Рекомендовані поверхні: натуральний камінь, цегла, кераміка, бетон, метал (необхідно враховувати високий коефіцієнт термічної деформації). Для внутрішніх і зовнішніх робіт, для приміщень з підвищеною вологістю. Основні переваги герметика GROVER: Після затвердіння утворює термостійкий, вогнестійкий, димонепроникний шов. Витримує вплив температури до + 1500 °С. Стійкий до прямого впливу вогню. Має чудову адгезію до більшості будівельних матеріалів. Не піддається термічній деформацій. Підходить для приміщень з підвищеною вологістю, в тому числі для бань і саун. Не містить азбест. Обмеження: не застосовувати для ремонту систем центрального опалення і газопроводів. Не рекомендується використовувати в рухомих з’єднаннях. 

Хороший вибір!

Для того, щоб замовити камін, залиште свої контактні дані. А ми вам передзвонимо!
Замовити дзвінок

Ми вам передзвонимо!

praga

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пройдіть тест«Отримайте знижку 13%»Ваша скидка: 13%